Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Do našeho týmu hledáme kolegu na hlavní pracovní poměr na pozici statik.

Náplň práce

  • Technická příprava zakázek
  • Navrhování a posuzování nosných konstrukcí a konstrukčních postupů tak, aby odpovídaly požadavkům bezpečnosti, hospodárnosti, funkčnosti a životnosti s ohledem na platnou legislativu
  • Vedení projektové dokumentace

Požadujeme

  • VŠ – vzdělání v oboru pozemních staveb
  • Praxe není podmínkou
  • Znalost práce v Autocadu, Recoru, případně Allplanu
  • Silné analytické a technické myšlení s kritickým pohledem a prostorovou představivostí
  • Zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Místo práce Praha, pro mimopražské zajistíme ubytování
  • Zajímavou práci na zakázkách po celé ČR od objemového návrhu po výrobní dokumentaci
  • Práci v silném stabilním kolektivu
  • Nástupní plat 40 000 Kč, po zapracování 3 000 Kč jednorázový bonus
  • Roční bonus
  • Nástup možný ihned

Pro více informací pozici statik volejte: Jarolímek Jan 724 176 967 a životopis zasílejte na jarolimek.jan@hans.cz