Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Na hlavní pracovní poměr aktuálně hledáme správce informačních a komunikačních technologií.

Náplň práce

  • Servisní činnost výpočetní techniky hardware – software
  • Instalace a reinstalace operačních systémů a ovladačů osobních počítačů,notebooků a serverů
  • Administrace a konfigurace běžných serverových aplikací
  • Monitoring funkčnosti systémů
  • Analýza a odstraňování problémů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ se zaměřením na IT technologie
  • Minimálně 1 rok praxi v oboru
  • Základní orientace na HW/SW trhu – podpora při nákupu nové výpočetní techniky
  • Analytické a logické myšlení
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Aktivní přístup, schopnost učit se nové věci
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Místo práce Praha s výjezdy po celé ČR
  • Nástupní plat 40 000 Kč, po zapracování 3 000 Kč jednorázový bonus
  • Roční bonus
  • Pro mimopražské zajistíme ubytování
  • Nástup možný ihned

Pro více informací o pozici správce informačních a komunikačních technologií volejte: Jarolímek Jan 724 176 967 a životopis zasílejte na jarolimek.jan@hans.cz