Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hybatelem konstrukcí Vašich staveb. Provádíme dodávku a montáž železobetonových konstrukcí včetně projektu. Nastupte k nám jako důležitý článek celého procesu. Na hlavní pracovní poměr aktuálně hledáme kolegu na pozici montážník železobetonových konstrukcí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Provádění montáže prefa konstrukce na staveništi
  • Práce ve stabilním kolektivu
  • Svářecí průkaz výhodou
  • Montáže po celé ČR
  • Pracovní doba pondělí – pátek, pobyt v místě stavby

POŽADUJEME

  • ZŠ, SOŠ, SŠ
  • Fyzická zdatnost
  • Práce v týmu, ochotu cestovat, učit se novým věcem
  • Práce ve výškách
  • Samostatné myšlení

NABÍZÍME

  • Ubytování v místě stavby – hrazené zaměstnavatelem
  • Doprava do místa stavby
  • Nástupní plat 30 000 Kč
  • Jednorázový bonus 3 000 Kč po zapracování
  • Diety – cestovní náhrady
  • Roční bonus

Pro více informací o pozici montážník železobetonových konstrukcí volejte: Jarolímek Pavel, 602 274 254